Poraz u Nišu u "poslednjoj sekundi": Železničar - Metaloplastika 34:33 Poraz u poslednjoj sekundi

30. novembar 2020. 13:12

U Nišu, protiv Železničara, u 9.kolu Arkus lige, Metaloplastika je bila više nego ravnopravan, ako ne i bolji tim, ali je poraz došao što se kaže "u poslednjoj sekundi" - 34:33. Domaći su kontrolisali rezultat, imali i četiri, pet golova prednosti, ali su plavi u poslednjih deset minuta, smanjili rezultat, izjednačili, poveli i sa dva gola razlike. U 57. minutu, imali su čak i napad za pobedu kada su Nišlije došle do 33:33. Nisu ga iskoristili, da bi u kontranapdu primili gol koji je bodove sačuvao u Nišu. Najbolji na meču bio je kapiten domaćih, golman Kocić. Najviše golova za Metaloplastiku postigao je Pisarić, sedam, po šest Vorkapić i Brajović. Posle tri vezana gostovanja, Metaloplastika u subotu u Šapcu dočekuje Novi Pazar.