Metaloplastika - Crvena Zvezda 34-28

11. novembar 2021. 15:53

Metaloplastika je nastavila seriju pobeda i u velikom derbiju odigrala gotovo perfektno i rutinski savladala pojačanu "Crvenu zvezdu". Duel je bio izjednačen do 14. minuta, kada je usledila serija od 5:0 za pet minuta i velikih 10:5 za plave već u 20. minutu. Posle ove serije nije više bilo prilike za promenu toka meča, i mlada ekipa plavih je meč držala pod kontrolom do kraja. Najbliže što je Zvezda prišla vođstvu Metaloplastike bilo je tri gola razlike. Aidi je odigrao još jedan odličan meč, istakao se efikasnošću i Brajović. Igrač meča bio je sjajni Arsić koji je zabeležio 14 odbrana.
U nedelju od 19 u sali Gimnazije gostuje branilac titule Vojvodina, u derbiju, ne samo kola, već i celokupne grupe.