Metaloplastika - Dubočica 37:25

13. maj 2021. 15:44

U nastavku plej ofa Arkus lige, Metaloplastika je kao domaćin savladala Dubočicu 37:25. Plavi su ozbiljno i silovito ušli u meč od samog početka i već u osmom minutu imali četiri gola razlike 6:2. Malo opuštanje protivnik je znalački iskoristio i izjednačio. Šef stručnog štaba plavih Veselin Vuković, tajmautom, u pravo vreme je trgao svoje momke. Oslobođeni svakog pritiska, uz dobre kontre Vorkapića, i raspucanog Brajovića, stvari su došle na svoje mesto. Na poluvremenu osam golova prednosti za plave. U drugom delu utakmice bez većih oscilacija u igri i konstantna prednost od desetak golova razlike, bila je dobra prilika i za one koji imaju manju minutažu da pokažu koliko mogu. Na kraju pobeda sa 12 golova razlike. Ponovo je titulu najboljeg igrača utakmice poneo Vojislav Brajović, koji je utakmicu završio sa 11 golova u mreži Leskovčana.