Narodni muzej Šabac: Arheološka radionica za decu
27. oktobar 2020. 11:36

Narodni muzej Šabac, kao prateći program izložbe "Antički poljoprivredni alat Podrinja", organizuje Arheološku radionicu za decu, u subotu, 31. oktobra, sa početkom u 11 časova. Radionica je namenjena deci uzrasta sedam do 10 godina, a vodi je Gordana Ković, arheolog i muzejska savetnica. Deca će obići izložbu, uz razgovor sa autorkom, a potom od plastelina izrađivaće predmete koje su videli, odnosno, utisnuće u plastelin svoje impresije o izložbi. Njihovi radovi biće izloženi u muzeju, kao dodatak izložbi. Broj mesta je ograničen jer će radionica biti organizovana u skladu sa propisanim merama zaštite od virusa kovid 19.
-
Narodni muzej Šabac za kraj ove godine priprema izložbu pod nazivom "O jednoj mladosti". Posvećena je Hemijskoj industrriji "Zorka", koja je obeležila...27. nov 2020.
-
Narodni muzej Šabac poziva sugrađane da doprinesu stvaranju izložbe "O jednoj mladosti" koja se priprema za kraj ove godine. Autor izložbe je Branislav...24. nov 2020.
-
Kao prateći program izložbe "Antički poljoprivredni alat Podrinja", Narodni muzej je organizovao Arheološku radionicu za decu. Deca su od plastelina...31. okt 2020.
-
Izložba "Antički poljoprivredni alat Podrinja", autorke Gordane Ković, arheologa i muzejske savetnice, otvorena je u Narodnom muzeju. Na zanimljiv način...2. okt 2020.
Poslednje vesti
-
Elixir Zorka: Saopštenje za javnost
-
Održan sastanak studentske organizacije
-
Zašto su stanovnici Majura nezadovoljni filmom o njihovom mestu?
-
Ministarka u poseti Malom Zvorniku i Luboviji
-
Evropska zelena partija
-
Trideset šest priznanja Sportskog saveza
-
ŽKK "Duga" u borbi za opstanak u najvišem rangu
-
Medicinar sutra dočekuje Bekament
-
Vremenska prognoza - Šabac 28.02.2021.
-
Mame Šapca: Da sastanak sa gradonačelnikom bude otvoren za medije
-
Zavod za javno zdravlje: Odgovor dr Pavloviću
-
Pripema za početak radova na izgradnji auto-puta Ruma-Šabac-Loznica.