Narodna stranka Šabac o govoru mržnje Miše Vacića: "Fašizam se odomaćio u našoj državi"

10. novembar 2019. 20:08

Putujući cikus predsednika Srbije i njegovih satelita posetio je opet naš lepi grad i još jednom pokazao da sa pravom upozoravamo da se fašizam odomaćio u našoj državi i pokušava da prožme sve pore našeg društva. Agresivnost, bahatost, pretnje, nepristojno i neprimereno iznošenje neistina i netrpeljivost drugog mišljenja ono su po čemu su prepoznatnjivi predsednik republike Srbije, kao i svi njegovi sateliti.

Predstave ovog cirkusa nisu nešto što može fascinirati, a još manje uplašiti potomke slavnih junaka sa Cera.
Pitanje je i za predstavnike PU Šabac, ko, kada i gde je prijavio skup i gde su se oni tačno nalazili u trenutcima kada je satelit putujućeg cirkusa predsednika Srbije izvodio performans?

Pozivamo sve građane Mačve, Pocerine, Posavine i Šapca da zajedno gradimo naš grad, da branimo svoju izbornu volju, svoje nasleđe, tradiciju, pravo da biramo i budemo birani, da sami odlučujemo o svom novcu i sudbini svog grada. Jer Šabac zaista jeste PRVI GRAD SRBIJE.
Podelite