Šapčanima čestitku uputio i zamenik gradonačelnika

6. januar 16:57

Svim vernicima koji praznik Hristovog rođenja slave po Julijanskom kalendaru, želim srećan Badnji dan i Božić, poželeo je i zamenik gradonačelnika Dušan Konstadinović. Želim vam da u miru i zdravlju provedete ovaj veliki hrišćanski praznik, u krugu porodice i prijatelja. Božić je pravo vreme da se podsetimo na duh tolerancije i zajedništva, na važnost međusobnog uvažavanja i poštovanja. Negujući ove vrednosti, zajedno, možemo učiniti da naše društvo i naš grad, koji svi toliko volimo, u 2018. godini budu još bolje mesto za život.
Mir Božiji! Hristos se rodi!
Podelite
 • Komisija za dodelu Aprilske nagrade grada Šapca donela je odluku da se za 2018. godinu dodele: u kategoriji Ukupan razvoj i promocija grada - episkopu...
  19. apr
 • U okviru obeležavanja Dana grada Šapca, sutra će u Narodnom muzeju, u 19 časova, biti otvorena izložba "Kojekude Karađorđe". Reč je o izložbi Muzeja...
  19. apr
 • Treće večeri „Pozorišnog proleća“ šabačka publika je imala priliku da gleda predstavu „Tako je ako vam se tako čini“ Jugoslovenskog dramskog...
  19. apr
 • U okviru pratećeg programa Festivala "Pozorišno proleće" - "Značajne žene Srbije", Vesna Stanković izvela je monodramu Milunka, posvećenu srpskoj...
  19. apr